CHEMIA BUDOWLANA

CHEMIA BUDOWLANA
CHEMIA BUDOWLANA


CHEMIA BUDOWLANA ARDEX


Nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów chemii budowlanej ARDEX, stosowanych we wszystkich etapach procesu budowy, począwszy od stanu surowego i hydroizolacji fundamentów, poprzez wyrównywanie posadzek i ścian, klejenie płytek i parkietów, aż do szpachlowania ścian i fasad. Ardex to ekskluzywna, niemiecka marka producenta o najwyższej jakości produktów dających profesjonalne i pewne rozwiązania w budownictwie. Poniżej przedstawiamy państwu pełny katalog produktów ARDEX wraz ze szczegółowym opisem zastosowania i parametrami technicznymi, przewodnik po produktach oraz katalog produktów podstawowych, będących w ciągłej sprzedaży. Produkty z pełnego katalogu dostępne są jedynie na zamówienie.CHEMIA BUDOWLANA BOSTIK

 
Nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów firmy BOSTIK specjalizującej się w dziedzinie chemii specjalistycznej i materiałów o wysokiej wydajności. Zawiera profesjonalne rozwiązania do uszczelnienia i klejenia podczas prac prowadzonych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz; kompletną gamę produktów wodoodpornych oraz do izolacji pęknięć i szczelin; aż po systemy podłogowe od gruntowania, klejenia, uszczelnienia, ochrony i działania w ekstremalnych warunkach. BOSTIK to wiodący na świecie specjalista w zakresie chemii budowlanej i klejów przemysłowych. Od ponad stu lat opracowuje i dostarcza innowacyjne i inteligentne rozwiązania do uszczelniania i klejenia. Poniżej przedstawiamy państwu pełny katalog produktów BOSTIK wraz ze szczegółowym opisem zastosowania i parametrami technicznymi, przewodnik po produktach oraz katalog produktów podstawowych, będących w ciągłej sprzedaży. Produkty z pełnego katalogu dostępne są jedynie na zamówienie.

DOSTĘPNOŚĆ


Najpopularniejsze produkty dostępne są w sklepie internetowym. W sprawie pełnej oferty prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez formularz kontaktowy.

Szukaj w podkategoriach

klej wodny - Water Based Bonding Adhesive E 5l/20l

klej wodny - Water Based Bonding Adhesive E 5l/20l

Modułowy klej wiążący na bazie wody to klej zaprojektowany specjalnie do klejenia na mokro membran E..

1 722,00 zł Netto: 1 400,00 zł

Wyświetlanie 1 do 1 z 1 (1 stron)